Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂
Doğayı, çiçekleri, denizi çok sevdiğimi neredeyse tüm moda yazılarımda görmeniz mümkün. <3 Bu yazımda da çiçek desenli elbisemden bahsetmek istedim çünkü neredeyse 2 senedir severek giyiyorum. Özellikle tatile gittiğimde daha canlı, sıcak renkler tercih ediyorum ve kıyafetlerimde detay görmekten hoşlanıyorum.


Elbisem bol kesim, dikiş detayları olan ve ön kısmı arkasına göre daha kapalı mini bir elbise… Genellikle deniz kenarında yürürken ya da tatilde sabah yürüyüşe vs. çıktığımda giyiyorum. Arkasında kare şeklinde çok hafif bir şekilde sırt dekoltesi var. (Sırt dekoltesi <3 ben bu sene 😀 ) Sandalet, babet hatta spor ayakkabısı ile kombinlenebilir. Ben renkli şapkaları da çok seviyorum bu tarz elbiselerle… Bu arada elbisemi 2-3 sene önce Zara çocuk bölümünden almıştım. 😀 Kısa boylu ve minyon tipler mutlaka mağazalarda çocuk bölümüne bakmalı çünkü bazen çok güzel parçalar bulabiliyorsunuz. 🙂 Sizler bu tarz elbiseleri seviyor musunuz?

 
Elbise: Zara
Şapka: Defacto
Elbisemi nasıl buldunuz? Fikirlerinizi benimle yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim. Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz sosyal medyadan paylaşırsanız çok mutlu olurum. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

8 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!